Aşağıdaki formlar çevrimiçi yapılan sınavlarda e-imza ile imzalanmak üzere hazırlanmıştır.
Lütfen ilgili sınava ilişkin formu (e-imza sistemine yüklenecek belge/form(lar) bölümünden) indirip bilgisayar üzerinden doldurup e-imza ekranına yükleyiniz.

 

E-İMZA FORM NO SINAV/SAVUNMA TÜRÜ E-İMZA SİSTEMİNE YÜKLENECEK BELGE/FORM(LAR) FORMU/BELGEYİ

E-İMZA SİSTEMİNE

YÜKLEYECEK KİŞİ(LER)

AÇIKLAMA
E-İMZA-01 Sanatta Yeterlik/Doktora Yeterlik Sınavı Sanatta Yeterlik/Doktora Yeterlik Sınav Sonuç Formu Danışman Jüri Üyesi Bu form, çevrimiçi olarak yapılan sanatta yeterlik/doktora yeterlik sınavına girildikten sonra her bir yeterlik jüri üyesi tarafından bilgisayar üzerinde doldurularak e-imza ekranındaki ilgili kısma yüklenecektir.
Sanatta Yeterlik/Doktora Yeterlik Sınav Sonuç Formu Diğer Jüri Üyeleri
E-İMZA-02 Doktora/Sanatta Yeterlik Tez Konusu Önerisi Savunması Doktora/Sanatta Yeterlik Tez Konusu Önerisi Savunma Tutanak Formu Danışman Jüri Üyesi Bu form, çevrimiçi olarak yapılan doktora/sanatta yeterlik tez konusu önerisi savunmasından sonra her bir tez izleme komite üyesi tarafından bilgisayar üzerinde doldurularak e-imza ekranındaki ilgili kısma yüklenecektir.
Doktora/Sanatta Yeterlik Tez Konusu Önerisi Savunma Tutanak Formu Diğer Jüri Üyeleri
E-İMZA-03 Doktora/Sanatta Yeterlik Tez İzleme Komitesi (TİK)Toplantısı (Sınavı) Doktora/Sanatta Yeterlik Tez İzleme Komitesi (Tik) Formu Danışman Jüri Üyesi Bu form, tez konusunu alındıktan sonra çevrimiçi olarak yapılan tez izleme komitesi toplantısından sonra her bir komite üyesi tarafından bilgisayar üzerinde doldurularak e-imza ekranındaki ilgili kısma yüklenecektir.
Doktora/Sanatta Yeterlik Tez İzleme Komitesi (Tik) Formu Diğer Jüri Üyeleri
E-İMZA-04 Tez Değerlendirme
(Yüksek Lisans ve Doktora/Sanatta Yeterlik için)
Tez Değerlendirme Formu Tüm Jüri Üyeleri Bu form, çevrimiçi olarak yapılan tez savunmasından sonra her bir jüri üyesi tarafından bilgisayar üzerinde doldurularak e-imza ekranındaki ilgili kısma yüklenecektir.
E-İMZA-05 Tez Savunması
(Yüksek Lisans – Doktora/Sanatta Yeterlik)
Tez Savunma Tutanağı
(Yüksek Lisans (Üç ÜyeliBeş Üyeli)(Doktora/Sanatta Yeterlik)
Danışman Jüri Üyesi Bu form, çevrimiçi olarak yapılan tez savunmasından sonra danışman öğretim üyesi tarafından bilgisayar üzerinde doldurularak e-imza ekranındaki ilgili kısma yüklenecektir.
E-İMZA-06 Tez Başlığı Değişikliği
(Savunma Esnasında-Sonunda)
(Yüksek Lisans ve Doktora/Sanatta Yeterlik için)
Tez Başlığı Değişikliği Öneri Formu Danışman Jüri Üyesi Bu form, çevrimiçi olarak yapılan tez savunmasından sonra jüri üyelerinin tez başlığının değişmesine karar vermeleri halinde danışman öğretim üyesi tarafından bilgisayar üzerinde doldurularak e-imza ekranındaki ilgili kısma yüklenecektir.
E-İMZA-07 Enstitü Onay Sayfası
(Yüksek Lisans – Doktora/Sanatta Yeterlik)
Enstitü Onay Sayfası Bu form, enstitü tarafından düzenlenecektir Bu form, enstitü tarafından düzenlenecektir. (Çıktı alınıp, tez çoğaltma esansında ilgili yerde kullanılacaktır)
E-İMZA-08 E-İmza Beyanname Beyan Formu Bu form, enstitü tarafından düzenlenecektir Bu form, enstitü tarafından e-imza ekranına yüklenecektir.

NOTLAR:

  1. Yapılan çevrimiçi sınavlardan sonra ilgili öğretim üyelerinin enstitüye bildirilen mail adreslerine form yüklemeleri ve sonuç/değerlendirme ve açıklama girmeleri için mail gönderilecektir.
  2. Gelen maildeki linke tıklayıp yönlendirilen sayfadaki ilgili alanı doldurup gerekli belge/formu(ları) yükledikten sonra e-imza için sayfanın altından onaylayacaklardır.
  3. Tüm jüri üyeleri tarafından belge e-imza için onayladıktan sonra aynı mail adresine bu sefer imzalama yapılabilmesi için yeni bir link gönderilecektir.
  4. Gelen mail üzerindeki linke tıkladıktan sonra yönlendirilen sayfa üzerinden imzalama işlemi yapılacaktır.
29 Kasım 2020, Pazar 307 kez görüntülendi